Mini żuraw gąsienicowy, pająk, dźwig mobilny

– do szklenia fasad i pracy precyzyjnej

Firma Bud-Bar oferuje wynajem mini żurawia gąsienicowego wraz z wykwalifikowanym i doświadczonym operatorem.
Popularny pająk to specjalistyczny sprzęt, który idealnie sprawdza się przy montażu szkła wielkogabarytowego, fasad, konstrukcji stalowych, relokacji maszyn, czy niestandardowych przeszkleń.
Dzięki swojej konstrukcji i gabarytom może pracować na nieograniczonej powierzchni (zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz), a jego maksymalny zasięg oraz udźwig sprawiają, że poradzi sobie nawet z najbardziej nietypowymi realizacjami.

Podstawowe zalety

Mini żuraw to maszyna, która umożliwia pracę nawet w najtrudniejszych warunkach. Dzięki swoim parametrom, pozwala oszczędzić czas, realnie obniżyć koszty prowadzenia działalności oraz zwiększyć bezpieczeństwo podczas prac na wysokościach. Dźwig mobilny sprawdzi się m.in.: w przemyśle konstrukcji stalowych, budownictwie, energetyce i logistyce.

Bezpieczne, kompaktowe, zwrotne, uniwersalne oraz stosunkowo łatwe w transporcie urządzenie, staje się coraz częściej niezbędnym elementem w każdym nowoczesnym zakładzie pracy.

Najważniejsze parametry

Sterowanie radiowe

0

Szer./Wys. - 85cm/195cm

Aktywne ramie: 16 stopni

Zasilanie spalinowe i elektryczne

g

Wciągarka hydrauliczna

*

Zasięg: do 13 metrów w pionie

Skontaktuj się z nami!

Działamy przede wszystkim na terenie Małopolski, jednak zachęcamy do kontaktu wszystkie zainteresowane osoby. Atrakcyjne ceny, solidne wykonanie i gwarancja jakości!
Odezwij się do nas, zapytaj o dostępność i przekonaj się na własnej skórze, co ta maszyna potrafi.

Mini żuraw – maksimum możliwości!